Stomatologia Rodzinna to renomowany i nowoczesny gabinet stomatologiczny w Częstochowie. Jesteśmy dentystami z wieloletnim doświadczeniem, które nabywaliśmy w najlepszych klinikach na terenie Warszawy i Katowic. Cały czas podnosimy nasze kwalifikacje i uaktualniamy ofertę, by dotrzymywać kroku zmianom zachodzącym w dziedzinie stomatologii. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważne w naszej branży są solidność i wysoka jakość. Dlatego też, dbamy o wprowadzanie nowoczesnych rozwiązań w pracach naszego gabinetu.

Piękny uśmiech jest marzeniem każdego z nas. To symbol zdrowia i piękna. Jednak jego osiągnięcie wielu cały czas kojarzy się z bólem i dyskomfortem. Jesteśmy przekonani, że wizyta w naszym gabinecie stomatologicznym zdecyduje o porzuceniu takich poglądów. Stosowane przez nas techniki znieczulające pozwalają na praktycznie bezbolesne i bezstresowe leczenie.
Chcemy, by odtąd dentysta kojarzył się Państwu tylko ze zdrowymi i białymi zębami.

Dentysta – Stomatolodzy z Częstochowy Łukasz Kowalik, oraz Monika Kowalik zapraszają do gabinetu pacjentów w każdym wieku, od dzieci, po osoby starsze.

 

about us